© 2019 by Metoda Kolaboracji™

USŁUGI

JAK POWSTAJĄ CHOROBY?

"Każdy Happy End ma swoją historię. Zanim trafiłam na sesje do Pana Tomasza przeszłam przez dwa załamania nerwowe. Nieudane narzeczeństwo

oraz to, że rodzice chcieli się rozwieść. Skończyło się to depresją i próbą odebrania sobie życia. Usychałam i wiedziałam, że bez pomocy sobie nie poradzę. Spotkałam na swojej drodze Pana Tomasza, który przedstawił mi sposób na rozwiązanie problemu z którym się borykałam przez 5 lat. Czy się bałam? Oczywiście, ale skoro już tyle przeszłam nie zaszkodzi mi spróbować. Teraz sobie dziękuję, że się odważyłam i jestem wdzięczna za każde doświadczenie. Teraz jestem spokojna, mam wiarę w siebie i to co mogę dla siebie zrobić."

~Paulina, 24l.

100%

- UZDRAWIANIE ENERGETYCZNE

- USUWANIE CHORÓB I TRAUM

- OCZYSZCZANIE AURY, CZAKR

- PODNOSZENIE ENERGII
- UWALNIANIE

Tomasz
Krzeminski

Tworca Metody Kolaboracji

RADOŚCI Z ŻYCIA

Metoda Kolaboracji ma bardzo szeroki zakres zastosowania. Służy głównie do usuwania i demontowania z podświadomości człowieka chorób, negatywnych emocji oraz niechcianych wydarzeń jakie pojawiają się w życiu.

Podczas sesji zajmujemy się pracą z podświadomością człowieka i jego systemem energetycznym czyli aurą i czakrami. Pracujemy nad wybraną dziedziną życia, problemem, chorobą bądź stanem. Niezależnie od problemu, który nas w życiu dotyka, każdy ma swoje źródło w podświadomości oraz czakrach. Po dotarciu do źródła, możemy przywrócić zdrowie i radość dnia codziennego. Za wszystko odpowiadają czakramy i ich oczyszczanie, a aura wskazuje stan człowieka:

Choroby powstają na skutek negatywnych emocji, traum, tajemnic rodowych, negatywnych wydarzeń w naszym życiu lub poprzez osądzanie i negatywne myśli, które kreujemy codziennie. Każda z tych spraw jest ENERGIĄ.

Nasz naturalny system oczyszczania radzi sobie z tym wszystkim do momentu, gdy nie zaczyna być "bombardowany" negatywnymi energiami w postaci wydarzeń, słów lub myśli jakie ktoś do nas wysyła dzień w dzień. Gdy sobie przestaje radzić w ciele fizycznym zaczynają się pojawiać bóle, torbiele lub po latach tłumienia emocji np. gniewu - nowotwory. Podobnie rzecz się ma jeżeli chodzi o psychikę człowieka np. depresja, schizofrenia.

 

Myśl jest energią, a energia wprawiona w ruch kreuje rzeczywistość fizyczną.

Czasem jednak problemy jakie nas dotykają są nie z naszej winy, a np. pochodzą od rodziców, dziadków, pradziadków. Często słyszymy, że ktoś jest bardzo dobrym człowiekiem, a spotykają go nieszczęścia/choroby. Wtedy mówimy, że to dla przykładu "geny" i dlatego odziedziczyliśmy po dziadku nowotwór. Jest to jednak nieprawda. Po prostu dziadek mógł tłumić w sobie złość, nie chciał komuś wybaczyć i to później przekazał córce lub dziecku córki. Ten problem będzie występował w rodzie dopóty, dopóki ktoś nie będzie chciał wyrzucić tych negatywnych energii ze swojego ciała/życia i zakończyć problem rodowy.

Innymi słowy jesteśmy odpowiedzialni za to co myślimy, odczuwamy i robimy w naszym życiu. Pamiętać trzeba również, że to iż jesteśmy z takiej, a nie innej rodziny nie jest przypadkiem, a określone zdarzenia miały się wydarzyć abyśmy czegoś doświadczyli. Nie ma znaczenia czy są to pozytywne czy negatywne wydarzenia. Dusza chce doświadczać.

Czakry to nasze ośrodki, energii osobistej. Ułożone są wzdłuż pionowej osi ciała. Każda z czakr odpowiada za oddzielną sferę życia. Np. czakra podstawy odpowiada za bezpieczeństwo w życiu oraz ugruntowanie. Jeżeli mamy z nią problemy, zaczynamy czuć się zagrożeni, nie mamy poczucia stabilizacji życiowej i bezpieczeństwa. W takim przypadku nawet stabilna praca nie pozwala na trzymanie się pieniędzy blisko takiej osoby. Czakry blokują się z powodu negatywnych wydarzeń, myśli, emocji, traum czy też problemów w rodzie.

Dzięki oczyszczonym i odblokowanym czakrom energia płynie swobodnie i wyzwala w Tobie twórczość oraz zdrowie. Jesteś lubiany i odnosisz sukcesy. Nie paraliżuje Cię strach i życie staje się takie jakie chcesz. Stajesz się KREATOREM rzeczywistości.

PROBLEMY

- depresja

- nerwica

- niestabilność emocjonalna

- choroby nowotworowe

- stany lękowe

- poczucie winy

- problemy rodzinne

- brak sensu w życiu

- otyłość

- brak pieniędzy

- ponoszenie porażek

- agresja

- bezsenność 

- wypadki

- brak partnera

- zamykanie się na ludzi

- złe relacje z partnerem

- negatywne myślenie

I WIELE INNYCH...

Zdrowie

Pracujemy podczas sesji, z wybranym stanem chorobowym. Nastawiamy energię na stan harmonii czyli idealnego zdrowia.

Psychika

Przywracamy balans emocjonalny i docieramy do źródła naszych negatywnych myśli.

Ludzie

Dlaczego wokół nas są ludzie, którzy nie do końca nam odpowiadają?Sprawdzamy, co kieruje do nas niewłaściwych ludzi.

Wydarzenia

Kasowanie bolących odczuć związanych z przeszłością i zastępowanie jej siłą. Kreowanie nowych, pozytywnych zdarzeń.

Sukces

Pracujesz nad sobą, a nadal nie masz satysfakcjonujących Cię rezultatów? Zobaczmy co Cię powstrzymuje i naprawmy to.

Spełnienie

Czy zastanawiałeś się dlaczego robisz to co robisz? A może nie wiesz co masz robić w życiu aby być szczęśliwym? Odnajdźmy Twoje ukryte zdolności i pragnienia!

PYTANIA

2 h

2 h

 

Są rzeczy, które można oczyścić z systemu energetycznego człowieka za pierwszym razem, a czasem potrzeba dni lub tygodni. Nad jednym problemem pracuję średnio 1-3 sesje. Im dłużej problem występuje w naszym życiu, tym więcej doświadczeń oraz warstw cierpienia na nas sprowadza. Moją misją jest nauczyć klienta jak to robić, aby posiadał narzędzie na resztę życia. Zawsze pracuję tak, jakby to miała być ostatnia sesja!

Tak, jeżeli osoba jest gotowa na zmianę swojego życia. Pracuję z ludźmi, którzy pragną wprowadzić zmiany w sobie i wyjść z obecnych chorób i problemów. Choroby jak i problemy pojawiają się w naszym życiu w konkretnym celu. Nie biorą się z powietrza zatem tak jak łatwo się one u nas pojawiły, tak samo można je wyeliminować.

Rozmawiamy o problemie, z którym osoba przyszła od 15 do 30 minut, następnie przechodzimy do sesji. Każda sesja jest inna i spersonalizowana. Jeżeli potrzeba, wykonujemy przed procesem kilka ćwiczeń, w których osoba może się przygotować do pracy np. częstotliwości Solfeggio. Następnym krokiem jest sesja. Wchodzimy do systemu energetycznego człowieka poprzez podświadomość (czakry) i szukamy źródeł naszych problemów na bazie przeprowadzonego wywiadu oraz emocji i odczuć w ciele fizycznym. Oczyszczamy czakry. Pracujemy przez około godzinę lub półtorej. Wyjaśniam wszystkie sugestie, które pojawiają się podczas procesu. Po wszystkim siadamy i omawiamy przebieg. Zazwyczaj po jednej sesji, następuje poprawa.

Sesje prowadzę w prywatnym gabinecie, zatem proszę o kontakt telefoniczny aby umówić się na wizytę. Prowadzę również sesje przez internet każdego dnia.