© 2019 by Metoda Kolaboracji™

RELACJE

"Zawsze byłam spokojną i ułożoną dziewczyną, co z biegiem czasu zaczęło powodować problemy w relacjach z ludźmi. Nie wiedziałam, czemu nie mogę poznać nowych znajomych, a gdy już kogoś poznawałam okazywało się, że nadajemy na innych falach. Problem się pogłębiał gdy chciałam znaleźć odpowiedniego partnera. Dwa lata temu poznałam metodę Pana Tomasza i choć byłam sceptyczna, z biegiem czasu okazało się, że jednak problem "choć niewidoczny", siedział w mojej dalekiej przeszłości. Dziś mam wspaniałych przyjaciół obok siebie, a co najważniejsze, od roku spotykam się z bardzo dobrym mężczyzną :). "

"Każdy Happy End ma swoją historię. Zanim trafiłam na sesje do Pana Tomasza przeszłam przez dwa załamania nerwowe. Nieudane narzeczeństwo

oraz to, że rodzice chcieli się rozwieść. Skończyło się to depresją i próbą odebrania sobie życia. Usychałam i wiedziałam, że bez pomocy sobie nie poradzę. Spotkałam na swojej drodze Pana Tomasza, który przedstawił mi sposób na rozwiązanie problemu z którym się borykałam przez 5 lat. Czy się bałam? Oczywiście, ale skoro już tyle przeszłam nie zaszkodzi mi spróbować. Teraz sobie dziękuję, że się odważyłam i jestem wdzięczna za każde doświadczenie. Teraz jestem spokojna, mam wiarę w siebie i to co mogę dla siebie zrobić."

~Paulina, 24l.

"Metoda odmieniła moje życie,

Wyleczyłam nieuleczalną chorobę po 20 latach i samej sobie nie mogłam uwierzyć.

Niesamowite do czego "MY" jako ludzie jesteśmy zdolni. Dziękuję!"

                                                                                                                    ~Judyta, 48l.

"Ponad 8 lat walczyłam z Depresją, chodząc od lekarza do lekarza.

Psycholog, rodzina, a nawet dzieci po czasie przestały mi dawać jakąkolwiek radość.

Zmieniłam drogę gdy moje ciało przestało poprawnie funkcjonować od leków.

Metoda Kolaboracji jest fantastyczna. Dlaczego?

Ponieważ dzięki niej poznajemy źródło naszych przykrości życiowych i możemy je naprawić.

Choroby jak i problemy życiowe okazuje się, że wychodzą od nas w co trudno mi było uwierzyć.

Na szczęście wszystko mam już za sobą i cieszę się każdym dniem!

Polecam Tomasza i jego wspaniałe podejście do ludzi"

                                                                                                                                      ~Monika, 31l.

Wyraź swoją opinię
Oceń wizytęŹleNiezbyt dobrzeDobrzeBardzo dobrzeSuperOceń wizytę

16.05.2019

Złe samopoczucie, które doskwierało mi od kilku dni było już nie do zniesienia. Udałem się na dwugodzinną sesje aby zobaczyć w czym problem. Okazało się, że jeden z klientów, który w firmie z nami współpracował po ostatnim zleceniu był wściekły na mnie za jakość obsługi. Nie ukrywam, że był to mój słabszy dzień. Jego jak się okazało również, ponieważ przechodził ciężką sytuację rodzinną i po tym przelał wszystko na mnie. Na szczęście już jest po wszystkim i nie ukrywam, że byłem zaskoczony powodem mego bardzo złego samopoczucia.

Michał

20.05.2019

Po wyprowadzeniu się mojej córki z rodzinnego domu, w jej życiu zaczęły pojawiać się choroby miesiąc w miesiąc. Byłam strasznie zaniepokojona głównie ze względu na to, że córka była przedtem okazem zdrowia. Zadzwoniłam do Pana Tomasza z prośbą o pomoc. Jak się okazało nie chciał przyjąć córki... a mnie! Okazało się, że to moja energia, objawiająca się tęsknotą sprawiała te cierpienia córce. Lekko mówiąc... byłam w szoku! Dziękuję Bogu, że o tym się dowiedziałam. Już NIGDY NIE BĘDĘ SIĘ MARTWIĆ, a wręcz przeciwnie zacznę wysyłać pozytywne myśli do córki! Dziękuję!

Hanna

22.05.2019

Gdy po 9 latach małżeństwa wszystko wisiało na włosku... postanowiliśmy zasięgnąć pomocy. Kłóciliśmy się z żoną o przepisanie majątku na nas po jednym z rodziców. Gdy jedno otrzymało zapis... rozpoczęło się piekło. Jak się później okazało, nie chodziło o majątek... tylko o fakt, że ktoś został pominięty w związku. Związek to partnerstwo, a nie wyróżnianie jednego, od drugiego. Dość skomplikowana sprawa, która po dwóch spotkaniach przyniosła pozytywne zakończenie.

Małżeństwo