© 2019 by Metoda Kolaboracji™

METODA KOLABORACJI

METODA ODMIENIAJĄCA LUDZKIE ŻYCIE

DOCIERA W

100%

"Każde zdarzenie w naszym życiu ma powód,

Każdy powód ma rozwiązanie"


Polega na współpracy z niechcianymi:

przeżyciami/ zdarzeniami/emocjami/chorobami,

które pojawiają się w naszym życiu. Podczas sesji pracujemy nad ich zneutralizowaniem oraz wprowadzeniem pozytywnego stanu w systemie energetycznym człowieka, tzw. uzdrawianie energetyczne za pomocą podświadomości. Najważniejszym elementem w procesie jest ujrzenie prawdy o problemie (skąd pochodzi i dlaczego go mamy obecnie).

Innymi słowy to co się dzieje, w Twoim życiu nie jest kwestią przypadku, choć czasem człowiek może odnieść takie wrażenie. Wszystko ma swój powód, a tym bardziej źródło.

Metoda Kolaboracji służy do wniknięcia w struktury energetyczne człowieka poprzez podświadomość i naprawienia ich ubytków, bądź demontażu niechcianych struktur,

np. lęk, strach, cierpienie, żal, ból.

W metodzie używamy naturalnego systemu oczyszczania wzorców człowieka, czakr, jakie dała nam natura. Aby uwolnić np. chorobę, przechodzimy przez następujące etapy:

- ODDECH

- ZLOKALIZOWANIE

- WYBACZENIE I ZROZUMIENIE

- WYSYŁANIE ENERGII

- ODCZUCIE EMOCJI

UWOLNIENIE WZORCA CHOROBY

Użyję metafory budynku/wieżowca, który jest potężny jednak jedna z czterech głównych kolumn jest bliska rozpadowi. Dzięki naturalnemu procesowi Kolaboracji, jesteśmy w stanie naprawić jedną z podstaw poprzez rewitalizację struktury i budynek może służyć innym ludziom nadal przez kolejne dekady.

Podobnie jest i tutaj. Za pomocą Metody Kolaboracji odnajdujemy źródło naszego obecnego cierpienia/stanu, skanujemy w jakim stanie jest dany wzorzec oraz dlaczego pojawił się w naszym życiu. Następnie podejmujemy decyzje o naprawie, obecnej struktury, która to obecnie przeszkadza nam w normalnym funkcjonowaniu na co dzień w życiu.

OCZYSZCZANIE CZAKR I AURY = HARMONIA I SZCZĘŚCIE

Z kilkuletniego doświadczenia, widzę jak ogromny wpływ mamy na swoje życie. Dzięki Metodzie Kolaboracji, możesz uwolnić się od tego co Ci ciąży od tygodni, miesięcy lub lat.

NAJWAŻNIEJSZĄ CECHĄ TEJ METODY JEST TO,

ŻE ZNÓW MASZ KONTROLĘ NAD CAŁYM SWOIM ŻYCIEM

Moją misją jest pomagać innym, ponieważ sam przechodziłem przez wiele chorób, problemów oraz dotarłem do sensu mojej życiowej ścieżki i zrozumiałem, dlaczego coś mnie spotyka w życiu oraz ludzi.